Krkonošská základní škola Vítkovice

škola

Co nabízí naše škola?

Představujeme naši školu a ukazujeme, jak na škole probíhá výuka a veškeré aktivity.

Krkonošská základní škola je školou jednotřídní,  žáci se učí v oddělených skupinách, což umožňuje individuální přístup ke každému žákovi. Úzká spolupráce s mateřskou školou a společné akce zabezpečují, že přechod z mateřské školy do základní školy není tak náročný. Děti se ve známém prostředí rychleji přizpůsobují novým situacím a snadněji se začleňují do kolektivu. Od prvního ročníku vyučujeme podle  Školního vzdělávacího programu, který preferuje určitá specifika školy. Náš vzdělávací program, se jmenuje ŠVP - ZV   HORSKÁ  ŠKOLA - KAŽDÝ MÁ SVOU ŠANCI.

Co vše nabízí naše škola dětem?

• Výtvarné vyžití v keramickém kroužku.
  • Výuka anglického jazyka již od prvního ročníku.
  • Sportovní aktivity - sjezdové a běžecké lyžování.
  • Individuální přístup ke každému dítěti.
  • Děti všech ročníků mohou navštěvovat školní družinu do 15:30. Zde se každý den dětem nabízí bohatá činnost:
    • turistika
    • sportovní činnosti
    • zimní činnosti - lyžování, bobování
    • výtvarné vyžití
    • odpočinek a relaxace

Snažíme se dětem vyjít maximálně vstříc. Protože jsme škola s malým počtem žáků, můžeme  zabezpečit kvalitní výuku dětem se spec. vzdělávacími potřebami a nebo dětem mimořádně  nadaným.

Pořádáme další mimořádné akce - Den dětí, Čarodějnice, výlety za krásami Krkonoš a blízkého okolí, spaní ve škole, sportovní akce, návštěvy filmových a divadelních představení. Ve 3. a 4. ročníku probíhá plavecký výcvik v bazénu v Jilemnici.

To byl jen malý pohled do té naší horské školičky a jsme ochotni vyslyšet vaše přání a těšíme se na zajímavé nápady, kterým, pokud to bude možné, rádi vyhovíme.

Za kolektiv pracovnic ZŠ a MŠ Vítkovice Hartmanová  Zuzana, ředitelka školy

mapa webu | Přihlásit | © 2013 designed by DreamSites.cz