Výlet do Mirakula


Výlet do Mirakula byl pro děti ze školky i školy dlouho očekávanou událostí. Většina dětí už věděla, co je čeká,a o to víc se těšily. Počasí vyšlo na jedničku a tak si děti užívaly prolézačky, trampolíny, hrady, lanové centrum a mnoho dalších atrakcí. Prošli jsme si také naučnou lesní stezku, kde jsme se dozvěděli zajímavé informace a viděli jsme daňky, lišku, jezevce nebo krkavce. Děti si atrakce procházely podle své libosti a některé se skutečně téměř nezastavily. Po dobrém obědě přišlo příjemné osvěžení v úžasném vodním světě - potůčky, tůňky, fontánky, brouzdaliště, vodopády - vzhledem k horkému počasí zlatá tečka vydařeného výletu. Před odjezdem na všechny ještě čekalo překvapení v podobě zmrzliny. Celý den, doslova "all inclusive" jsme si mohli užít díky manželům Suchým z chaty Tereza, kteří výlet zorganizovali, zafinancovali a po celý den se o nás vzorně starali. Za to bychom jim chtěli vyjádřit opravdu velké poděkování.


Please publish modules in offcanvas position.