Krkonošské pohádky

Ve středu 28.6. jsme se společně s dětmi MŠ vydali na návštěvu do Krkonošských pohádek. Setkali jsme se s Krakonošem, Trautenberkem, Kubou, hajným, nechybělo ani Anče a v našem podání ještě její pomocnice Amče. Děti pomáhaly Kubovi lovit ryby, na rozkaz Trautenberka nosily dříví, dělaly zásoby vody do chalupy, pomáhaly poznávat koření od ponikelské báby. S hajným sbíraly šišky a zkoušely hod na cíl, pomáhaly Ančeti  a Amčeti vázat otýpky nebo hledat vílí slzičky. Nakonec je Krakonoš vyzkoušel ze znalosti zvířat. Všechny úkoly děti zvládly a tak si vysloužily za pomoc odměnu. Poděkování patří starším školákům, kteří  se s velkým nasazením ujali svých rolí a provázeli cestou své mladší kamarády.

Fotky zde.