Výlet - zábavní park Mirakulum


V pátek 9. června jsme se vydali do Milovic nad labem, kde se nachází obrovský zábavní park pro děti. Atrakcí tam bylo skutečně nepřeberné množství - vzduchové trampolíny, prolézačky, hrady, lanové centrum, podzemní bludiště a mnoho dalších, takže děti byly ve svém živlu. Zpestřením byla také cesta vlakem bývalým vojenským prostorem, která končila ve vietnamské vesničce, přesněji řečeno v její replice z období vietnamské války. Na místě byly domky propojené podzemními chodbami, vojenská vozidla a replika americké vojenské základny, což zaujalo hlavně kluky. Po návratu do Mirakula děti pokračovaly v prozkoumávání možností parku, např. jízdou na gumových člunech či procházkou přírodním bludištěm z habrů. Celý den byl opravdu velkým zážitkem.

Fotky zde.


Please publish modules in offcanvas position.